Količina:

0


Znesek:

0,00 €

Škarjasto dvigalo za avtooptiko EAE | DX50

Škarjasto dvigalo za avtooptiko EAE | DX50Slika je simbolična. Embalaža ali barva izdelka se lahko razlikuje glede na serijo ali izbrano različico.
EAE DX50 – Škarjasto dvigalo za avtooptiko
Profesionalno dvigalo za natančno nastavitev optike in servise

Škarjasto dvigalo DX50 je specializirano dvigalo za natančno nastavitev avtomobilske optike. Z vgradnjo v tla omogoča lahek dovoz tudi vozilom z nizko oddaljenostjo od tal, maksimalna višina 2160 mm pa zagotavlja dovolj prostora za delo.
  • Cena z DDV:

    po ponudbi

  • Šifra artikla:

    02898

Zaloga: na zalogi

Pošlji povpraševanje

Opis izdelka

Škarjasto dvigalo za avtooptiko EAE DX50 – 5.000 kg

EAE DX50 je profesionalno elektrohidravlično škarjasto dvigalo z nosilnostjo 5.000 kg, namenjeno nastavitvi geometrije podvozja, pregledom in servisiranju vozil. Dvigalo je zasnovano za vgradnjo v tla, kar omogoča enostaven dovoz tudi vozilom z nizko oddaljenostjo od tal.

Odlikujejo ga natančno hidravlično niveliranje, pnevmatsko krmiljene drsne plošče, napredni varnostni sistemi in možnost dodatnega dvigala za prosto dvigovanje koles.

Ključne prednosti dvigala EAE DX50

  • Vgradnja v tla – omogoča enostaven dovoz vozil, tudi tistih z nizkim podvozjem.
  • Nosilnost 5.000 kg – primerna za profesionalne avtoservisne delavnice.
  • Največja višina dviga 2.160 mm – pri vgradnji v tla znaša višina dviga nad nivojem tal 1.800 mm.
  • Dodatno dvigalo za prosto dvigovanje koles – nosilnost 3.500 kg in raztegljiva dolžina od 1.525 do 2.200 mm za vozila z različnimi medosnimi razdaljami.
  • Samodejno niveliranje – štirje hidravlični cilindri omogočajo samodejno izravnavo ploščadi s pritiskom na gumb.
  • Natančna vodoravna poravnava – nasprotno nameščeni sprednji in zadnji hidravlični cilindri zagotavljajo stabilno in natančno postavitev ploščadi.
  • Pnevmatsko krmiljene drsne plošče – enostavno zaklepanje in sproščanje za učinkovito nastavitev geometrije podvozja.
  • Mehanske varnostne blokade – s pnevmatskim sproščanjem za varno in zanesljivo delovanje.
  • Fotoelektrični senzor – nadzoruje sinhronizacijo in preprečuje neusklajeno delovanje ploščadi.
  • Hidravlični varnostni ventil – preprečuje nenadzorovano spuščanje in zagotavlja nadzorovano hitrost spusta.
  • Varnostna krmilna napetost 24 V – za varnejše upravljanje dvigala.
  • Hitre spojke za stisnjen zrak – omogočajo enostaven priklop pnevmatskega orodja in naprav za polnjenje pnevmatik.
  • Ležaji z možnostjo mazanja – omogočajo ustrezno vzdrževanje in dolgo življenjsko dobo.

Izvedbe in oprema

  • Dve razpoložljivi dolžini glavnih voznih ploščadi: 4.800 mm ali 5.300 mm.
  • Nizkonapetostna krmilna enota.
  • Motor z aluminijastim ohišjem za učinkovito odvajanje toplote.
  • Možnost dodatnega dvigala za prosto dvigovanje koles z nosilnostjo 3.500 kg.

Tehnični podatki – EAE DX50

Tehnična lastnostPodatek
ProizvajalecEAE
ModelDX50
Tip dvigalaElektrohidravlično škarjasto dvigalo za avtooptiko
Nosilnost glavnega dvigala5.000 kg
Največja višina dviga2.160 mm (1.800 mm nad nivojem tal)
Najmanjša višina360 mm
Dolžina glavnih ploščadi4.800 / 5.300 mm
Širina posamezne ploščadi600 mm
Nosilnost dodatnega dvigala za prosto dvigovanje koles3.500 kg
Raztegljiva dolžina dodatnega dvigala1.525–2.200 mm
Čas dvigaPribližno 55 sekund
Moč motorja3,5 kW
Električno napajanje400 V / 50 Hz / 3-fazno
Potreben tlak stisnjenega zraka6–8 bar
Način vgradnjeVgradnja v tla

Video predstavitev dvigala EAE DX50

Oglejte si video predstavitev škarjastega dvigala EAE DX50 ter spoznajte njegove funkcije in prednosti pri nastavitvi geometrije podvozja.

Tehnična brošura EAE DX50 (PDF)

Za podrobnejše tehnične podatke, dimenzije in možnosti opreme si oglejte tehnično brošuro proizvajalca EAE.

?? Prenesite tehnično brošuro EAE DX50 (PDF)

EAE DX50 je odlična izbira za avtoservisne delavnice, ki potrebujejo natančno, varno in zanesljivo škarjasto dvigalo za nastavitev geometrije podvozja in vsakodnevno servisiranje vozil.

Opomba: Dobavljena oprema je odvisna od izbrane izvedbe. Pred naročilom preverite, ali je dodatno dvigalo za prosto dvigovanje koles vključeno v ponudbo.