Količina:

0


Znesek:

0,00 €

Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski

Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatskiSlika je simbolična. Embalaža ali barva izdelka se lahko razlikuje glede na serijo ali izbrano različico.
  • Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski
  • Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski
  • Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski
  • Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski
  • Tovorni montirni stroj - TRUCK 26'' | polavtomatski

Polavtomatski montirni stroj TRUCK 26'' za tovorna vozila, platišča 14–26” in kolesa do 500 kg ter premera 1.600 mm.

Profesionalni premontirni stroj oziroma montirka za tovorne pnevmatike s hidravličnim samocentrirnim vpenjanjem, bočnim stiskom 2.500 kg in 24 V krmiljenjem. Primeren za vulkanizerske delavnice, ki servisirajo večja in težja kolesa.

  • Cena z DDV:

    po ponudbi

  • Šifra artikla:

    00708

  • Blagovna znamka:

    CETIX

Zaloga: v prihodu

Pošlji povpraševanje

Opis izdelka

Polavtomatski montirni stroj za tovorna vozila TRUCK 14–26”

TRUCK 26" je profesionalni polavtomatski montirni stroj za pnevmatike tovornih vozil, namenjen montaži in demontaži velikih ter težkih koles. Opremljen je s hidravličnim samocentrirnim vpenjalnim sistemom za platišča premera od 14” do 26” ter zmogljivim bočnim stiskom.

Ta robusten premontirni stroj oziroma montirka za tovorna vozila omogoča delo s kolesi do mase 500 kg, največjega premera 1.600 mm in širine do 780 mm. Primeren je za profesionalne vulkanizerske delavnice, ki potrebujejo zmogljivo opremo za delo z večjimi in težjimi pnevmatikami.

Elektrohidravlični pogon, vrtenje vpenjalnega sistema v obe smeri in nizkonapetostno upravljanje omogočajo učinkovito izvajanje montaže ter demontaže pnevmatik.

Glavne prednosti montirnega stroja TRUCK 26'' 

  • Polavtomatski montirni stroj za tovorna vozila – zasnovan za profesionalno uporabo v vulkanizerskih delavnicah.
  • Vpenjanje platišč 14–26” – samocentrirni hidravlični vpenjalni sistem.
  • Največja masa kolesa 500 kg – omogoča delo z velikimi in težkimi kolesi.
  • Največji premer kolesa 1.600 mm in širina do 780 mm.
  • Zmogljiv hidravlični bočni stisk – proizvajalec navaja silo 2.500 kg.
  • Vrtenje vpenjalnega sistema v smeri urinega kazalca in v nasprotni smeri.
  • Hidravlični sistem za vpenjanje platišč.
  • Največji navor vrtenja 6.457 Nm.
  • Varnostna krmilna napetost 24 V.
  • Ločena motorja za hidravlično črpalko in pogon vpenjalnega sistema.
  • Robustna konstrukcija za delo z večjimi pnevmatikami.
  • Možnost vgradnje hidravlične črpalke italijanskega proizvajalca.
  • Možnost izbire električnega napajanja glede na razpoložljivo izvedbo.

Hidravlični samocentrirni vpenjalni sistem

TRUCK 26'' je opremljen s hidravličnim samocentrirnim vpenjalnim sistemom, ki omogoča vpenjanje platišč premera od 14” do 26”.

Hidravlični pogon omogoča vpenjanje večjih in težjih koles, električni pogon pa zagotavlja vrtenje vpenjalnega sistema v obe smeri. Največji navor znaša 6.457 Nm.

Takšna zasnova omogoča izvajanje montažnih in demontažnih postopkov pri pnevmatikah tovornih vozil.

Zmogljiv hidravlični bočni stisk

Montirni stroj T568 ima zmogljiv hidravlični bočni stisk, namenjen ločevanju roba pnevmatike od platišča.

Proizvajalec navaja silo bočnega stiska 2.500 kg, kar omogoča delo z večjimi in zahtevnejšimi tovornimi pnevmatikami.

Elektrohidravlični sistem zmanjšuje potrebo po ročnem fizičnem naporu pri delu s težkimi kolesi.

Upravljanje in varnost

Tongguang T568 uporablja nizkonapetostni krmilni sistem z napetostjo 24 V, namenjen upravljanju delovnih funkcij stroja.

Stroj ima ločena pogonska sklopa za hidravlični sistem in vrtenje vpenjalnega mehanizma. Hidravlični pogon omogoča izvajanje delovnih postopkov z velikimi in težkimi kolesi.

Tehnični podatki – TRUCK 26''

Tehnična lastnostPodatek
ModelTRUCK 26''
Tip strojaPolavtomatski montirni stroj za tovorna vozila
Razpon vpenjanja platišč14”–26”
Največja masa kolesa500 kg
Največja širina kolesa780 mm
Največji premer kolesa1.600 mm
Moč motorja hidravlične črpalke1,5 kW
Moč motorja vpenjalnega sistema2,2 kW
Sila bočnega stiska2.500 kg (navedba proizvajalca)
Največji navor6.457 Nm
Krmilna napetost24 V
Električno napajanje380 V / 3-fazno; opcijsko 220 V
Frekvenca napajanja50/60 Hz, odvisno od izvedbe
Masa strojaPribližno 517 kg
Približne delovne dimenzije2.500 × 2.000 mm
Bruto masa s transportno embalažo633 kg
Transportne dimenzije (D × Š × V)2.030 × 1.580 × 1.000 mm

Standardna in dodatna oprema

Montirni stroj TRUCK 26'' je dobavljiv z osnovno delovno opremo, na voljo pa so tudi dodatki za različne vrste platišč in pnevmatik.

Možnosti dodatne opreme:

  • Zaščitni obroči za aluminijasta platišča.
  • Zaščitni nastavki za vpenjalne čeljusti.
  • Valjček za delo s pnevmatikami brez zračnice.
  • Opcijska hidravlična črpalka italijanskega proizvajalca.

Natančna standardna oprema je odvisna od naročene konfiguracije stroja.

Zakaj izbrati TRUCK 26''?

TRUCK 26'' je primeren za profesionalne vulkanizerske delavnice, ki potrebujejo zmogljiv polavtomatski montirni stroj za tovorne pnevmatike. Vpenjalni razpon 14–26”, največja masa kolesa 500 kg in elektrohidravlični pogon omogočajo učinkovito delo z večjimi in težjimi kolesi.

Opomba: Električno napajanje, standardna oprema in dodatki so odvisni od izbrane izvedbe. Pred naročilom je priporočljivo potrditi končno konfiguracijo stroja.