Kontakt

Domov Kontakt
CETIX podjetje za trgovino in storitve d.o.o.

Plemljeva ulica 2, 1210 Ljubljana-Šentvid

Tel: 01 5401014
Fax: 01 5401218
E-mail: cetix@cetix.si

Davčna številka: SI 26772817
Matična številka: 5605164000
Danilo Stipič

Danilo Stipič

Direktor

Tel: 041 732 698

Email: danilo@cetix.si

Jaka Gros

Jaka Gros

Nabava, izvoz in tehnična podpora

Tel: 041 241 585

Email: jaka@cetix.si

Andrej Babnik

Andrej Babnik

Komercialist vulkanizerskega materiala - Primorska, Dolenjska, Notranjska, Ljubljana

Tel: 041 718 139

Email: andrej@cetix.si

Mihael Stipič

Mihael Stipič

Direktor & Tehnična podpora

Tel: 031 780 077

Email: mihael@cetix.si

Tomaž Rus

Tomaž Rus

Prodaja strojev

Tel: 041 390 215

Email: tomas.rus@cetix.si

Grega Skubic

Grega Skubic

Komercialist vulkanizerskega materiala - Štajerska, Prekmurje, Gorenjska, Ljubljana

Tel: 041 718 149

Email: grega@cetix.si

Karin Marinko

Karin Marinko

Računovodstvo & tajništvo

Tel: 01 540 10 14

Email: racunovodstvo@cetix.si

Boštjan Avbelj

Boštjan Avbelj

Servis

Tel: 041 643 402

Email: servis@cetix.si

Sebastijan Povše

Sebastijan Povše

Komercialist avtokozmetike MAFRA - celotna Slovenija

Tel: 051 362 658

Email: seba@cetix.si